Харківські комунальники ремонтують водопровідні мережі та насосні станції
07 жовтня 2020 17:29 ЖКГ
Харківські комунальники ремонтують водопровідні мережі та насосні станції Планові ремонтні роботи виконуються на насосній станції №25 КП «Харківводоканал».

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада, завдяки насосній станції №25, розташованій в районі іподрому, забезпечується водопостачання будинків Київського і Шевченківського районів.

Сьогодні станція була відключена, і на ній проводять профілактику і ремонтують її електротехнічну і механічну частини, перевіряють насосне обладнання, проводять ревізію запірної арматури, щоб у новому опалювальному сезоні системи працювали надійно.

Одночасно з цими роботами на станції ремонтують мережі, оскільки вони не наповнені водою.

«Той час, коли станція стоїть, ми використовуємо для проведення профілактичних робіт із заміни запірної арматури, пожежних гідрантів. На даний момент на мережах заплановано замінити 21 одиницю запірної арматури і 15 пожежних гідрантів. Для цього задіяно 17 бригад. Чотири бригади зараз працюють на внутрішніх майданчиках станції», - повідомив Микола Завада.

Нагадаємо, КП «Харківводоканал» цього року планує замінити більше 25 км мереж холодного водопостачання, на кінець вересня вже було замінено понад 18 км мереж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини