У Харкові планують відкрити представництво «Глобаль 2000»
30 жовтня 2019 15:36 Міжнародне співробітництво
У Харкові планують відкрити представництво «Глобаль 2000» Заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан сьогодні, 30 жовтня, провела зустріч із менеджером австрійської екологічної організації «Глобаль 2000» Юлією Друмель.

Вони обговорили питання допомоги лікарням і школам Харкова. Зокрема, Юлія Друмель розповіла про свій візит до міської дитячої клінічної лікарні №16. За її словами, наступного року 12 дітей з онкогематологічними захворюваннями знову вирушать до Австрії на реабілітацію.

«Ми з радістю чекаємо харківських дітей. Уже в листопаді наша організація відправить гуманітарний вантаж з Відня до Харкова. У ньому будуть нові системи очищення води, які встановлять у школах і лікарнях міста. Крім того, ми передамо речі, одяг, медичне приладдя, меблі для соціальних центрів, шкіл, лікарень», - розповіла під час зустрічі Юлія Друмель.

У свою чергу Світлана Горбунова-Рубан попросила гостю відвідати дитячий хоспіс у Харкові. Сторони домовилися, що якщо в установи виникне потреба в чому-небудь, то іноземні партнери відгукнуться і нададуть необхідну допомогу.

«З «Глобаль 2000» ми працюємо 23 роки, з яких 20 років ми відправляємо з Харкова до Австрії дітей з онкогематологічними захворюваннями. Вони там проходять реабілітаційний курс оздоровлення. Діти летять до Європи у супроводі кваліфікованого лікаря, який знає німецьку мову, знає стан цих дітей. Просимо наших австрійських партнерів продовжувати цей проєкт. Адже він приносить хороші результати - наші малюки одужують», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Також сторони обговорили відкриття у Харкові офіційного представництва організації «Глобаль 2000». За їхніми словами, такі кроки допоможуть підвищити організаційний рівень роботи австрійських партнерів. Для цього найближчим часом будуть розглянуті всі юридичні аспекти співпраці.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини