Геннадій Кернес зустрівся з жителями Північної Салтівки
11 червня 2019 22:23 Суспільство
Геннадій Кернес зустрівся з жителями Північної Салтівки Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Олександр Грановський сьогодні, 11 червня, провели зустріч із жителями низки будинків по вулиці Наталії Ужвій, у мікрорайоні «Північна Салтівка-3».

Харків'яни розповіли про свої проблеми, які стосувалися, в основному, сфери житлово-комунального господарства та благоустрою території. Геннадій Кернес доручив профільному департаменту зайнятися асфальтуванням доріг і алей у цьому мікрорайоні.

«Ми вивчимо ситуацію, і якщо робіт багато, то перенесемо їх на наступний рік, щоб зробити все грунтовно і якісно. Щось постараємося зробити зараз, але далі, рік за роком, все одно будемо асфальтувати всі ділянки, де є проблеми», - зазначив міський голова.

Вислухавши скарги місцевих жителів на переповнені пасажирські автобуси, Геннадій Кернес нагадав, що вже у 2019 році в цьому мікрорайоні з'явиться нова тролейбусна лінія до ст. м. «Героїв Праці», яка значно покращить транспортне сполучення і зніме низку проблем.

Також міський голова доручив профільному департаменту та комунальним підприємствам зайнятися благоустроєм в окремих дворах, встановити там дитячі майданчики, вирубати сухі дерева. Спільно з дільничним представники міської влади також спробують вирішити проблему наливайок, які працюють у мікрорайоні.

На прохання місцевих жителів Геннадій Кернес пообіцяв розглянути можливість побудувати в Манжосовому яру купіль, як це було зроблено в яру Кітлярчиному.

Щоб до вирішення різних проблем місцевих жителів задіяти якомога більше ресурсів, між Геннадієм Кернесом та Олександром Грановським була досягнута домовленість про те, що в будинку по вул. Наталії Ужвій, 82 відкриється приймальня народного депутата.

«Ми всі живемо в Харкові, і тому зацікавлені, щоб у парламенті у нас було своє лобі, яке відстоюватиме інтереси міста і місцевого самоврядування. Зараз у місцевої влади є певні повноваження, але не в тому обсязі, який би дозволив оперативно вирішувати проблеми, які є у людей. Ми будемо працювати всі разом, щоб досягти результату», - зазначив Геннадій Кернес.

Друкувати
Останні новини