У парку Горького готують до відкриття унікальні квест-кімнати
23 квітня 2019 17:18 Місто
У парку Горького готують до відкриття унікальні квест-кімнати Новий квест-простір «Questland» показали сьогодні, 23 квітня, журналістам у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

За словами прес-секретаря парку Андрія Кравченка, планується, що всього працюватимуть дев'ять кімнат, але спочатку відкриють три: «Бранці «Наутілуса» в стімпанківському стилі; кімнату за мотивами відомого фільму жахів «Пилка»; кімнату, пов'язану з життям Леонардо да Вінчі.

«Це будуть найкращі та найбільш атмосферні квести в місті. Особисто я побував у багатьох квест-кімнатах Харкова та інших міст, але чогось схожого не бачив. Велику увагу ми приділили оформленню простору, щоб декорації і реквізит у кожній кімнаті були максимально наближені до її тематики. Таким чином, любителі головоломок, зайшовши всередину, будуть максимально занурюватися в реалістичність того, що відбувається», - зазначив Андрій Кравченко.

За його словами, квест-кімнати розраховані на відвідувачів від 14 років і старше. У грі можуть брати участь від двох до шести осіб. Сеанс триває 60 хвилин.

Андрій Кравченко підкреслив, що при створенні квест-кімнат були дотримані всі заходи безпеки.

«Всі кімнати досить великі - від 40 до 80 квадратних метрів. Ми врахували найрізноманітніші надзвичайні події і постаралися зробити так, щоб вони не були можливі в принципі. У кімнатах немає напруги 220 вольт, немає травматичних предметів, а рухомі частини зроблені так, щоб ніхто не міг у них влізти. Також за допомогою відеокамер за відвідувачами постійно стежить оператор. Матеріали, які використовувалися при створенні інтер'єру, або вкриті спеціальною сумішшю, або взагалі не горять. Також встановлена ​​протипожежна система, всі двері легко відкриваються, підсвічений шлях для евакуації. Впевнений, що ці кімнати цілком безпечні», - повідомив Андрій Кравченко.

Відкриття квест-простору «Questland» очікується орієнтовно на травневі свята, коли відкриється «Казковий будинок», в якому, власне, і знаходяться квест-кімнати.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини