Ігор Терехов зустрівся з батьками школярів і дошкільнят Московського району
16 жовтня 2018 21:48 Освіта
Ігор Терехов зустрівся з батьками школярів і дошкільнят Московського району Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 16 жовтня, провів зустріч із батьками учнів навчальних закладів Московського району в Харківській спеціалізованій школі №3.

У заході також взяли участь директор Департаменту освіти Ольга Деменко, голова Адміністрації Московського району Олег Товкун, керівництво Харківського міського батьківського комітету.

Батьки поставили багато питань, що стосуються благоустрою території шкіл, дитсадків та прилеглих до них територій, ремонту внутрішньоквартальних доріг і переходів через дорогу.

«Переходи через дорогу - це зона ризику, і чимало батьків стурбовані тим, що водії часто порушують швидкісний режим, в результаті чого є загроза для життя дітей. Тому ми розглядаємо можливість встановлення обмежувальних та попереджувальних дорожніх знаків, з'являтимуться лежачі поліцейські», - зазначив Ігор Терехов.

Батьки також поставили багато питань щодо ремонту всередині установ освіти. Йшлося про встановлення металопластикових вікон, оновлення вхідних груп, шкільних приміщень. Зокрема, місто займеться облаштуванням під'їзних шляхів до ліцею №141 і школи №122, для школи №167 постараються забезпечити систему автоматичної протипожежної безпеки, у школі №84 замінять вікна, а в школі №42 відремонтують спортзал та їдальню. Всього батьки поставили близько сорока питань, і майже щодо всіх були ухвалені позитивні рішення.

«Батьки порушували не тільки проблеми своїх шкіл і дитсадків, а й загальноміські, такі як благоустрій парків, скверів, Харківського зоопарку, саду імені Шевченка. Це приємно, що харків'яни турбуються про все місто. А що стосується їхніх прохань, то все, що можна, ми зробимо цього року, якщо ж ні - перенесемо на наступний», - підкреслив перший віце-мер.

Друкувати
Останні новини