Харків відкрив хокейний сезон
19 вересня 2018 22:03 Спорт
Харків відкрив хокейний сезон Матч другого туру Української хокейної ліги між командами МХК «Динамо» (Харків) і ХК «Кременчук» відбувся сьогодні, 19 вересня, на арені «Салтівський лід».

У відкритті хокейного сезону для Харкова взяли участь перший заступник міського голови Ігор Терехов і заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

«У минулому сезоні «Динамо» посіло в чемпіонаті України третє місце. Так, міська влада підтримує цю команду. У неї багато вболівальників, і цей вид спорту з кожним роком набирає популярність. Молоді динамівці гідно представляють місто, на їхньому прикладі багато дітей починають грати в хокей», - зазначив Ігор Терехов.

Безпосередньо перед матчем перший віце-мер зробив символічне вкидання шайби.

Генеральний директор МХК «Динамо» Валерій Середенко розповів, що місто підтримує розвиток хокею.

«Цей каток знаходиться у власності міської влади. Він працює цілий рік, завдяки чому ми маємо можливість постійно тренуватися, як і дитяча хокейна школа. До речі, її вихованці потрапляють у нашу команду. Утримання команди - досить витратна справа, тому будь-яка підтримка для нас корисна», - зазначив Валерій Середенко.

Матч «Динамо» (Харків) - «Кременчук» завершився з рахунком 1:6.

Друкувати
Останні новини