Починається набір на тренінг «Молодіжний працівник»
17 вересня 2018 14:42 Суспільство
Починається набір на тренінг «Молодіжний працівник» Набір на базовий тренінг програми «Молодіжний працівник» стартував у Харкові.

Метою тренінгу є формування в учасників основних теоретичних знань і практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики.

До участі у тренінгу запрошуються лідери та активісти громадських і благодійних організацій, що працюють з молоддю; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності.

Кінцевий термін подання заявок - до 18:00 4 жовтня. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 6 жовтня. Тренінг пройде 12-14 жовтня.

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням. Витрати на проїзд та проживання організаторами заходу не покриваються.

За додатковою інформацією можна звертатися в управління у справах сім'ї та молоді за тел.: 725-20-74. Детальна інформація про програму на сайті «Молодіжний працівник» або в мережі «Facebook».

Реєстрацію можна пройти тут.

Програма «Молодіжний працівник» реалізується Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, ХОГО «МИР», Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини