У Харкові проходить Велодень
20 травня 2018 13:34 Спорт
У Харкові проходить Велодень Традиційний XIII Велодень проходить сьогодні, 20 травня, на пл. Свободи в Харкові.

У ньому взяли участь до 15 тисяч осіб, які проїхалися центральними вулицями міста. Люди різного віку приїхали на свято сім'ями, з дітьми, в оригінальних костюмах.

Перед велозаїздом на площі пройшов флешмоб: близько двох тисяч велосипедистів символічно вирушили з Землі на Марс слідом за машиною «Тесла».

«На площі намальований круг - це наша планета, повітряна куля - це Марс. За задумом, слідом «Теслою», яку Ілон Маск відправив на четверту планету нашої Сонячної системи, велосипедисти з Харкова також вирушили туди. Загалом, все це дійство символізує те, що харківські велосипедисти дісталися вже й до Марса!» - пояснив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

Впродовж усього дня на центральній площі Харкова в рамках свята велоспорту проходять різні конкурси з розіграшем призів, працює дитяча зона.

Довідка. Велодень - масштабний соціально-спортивний проект, який проходить в Харкові з 2006 року, популяризує здоровий спосіб життя і пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини