Харків підписав договори про партнерство з двома містами Кіпру
16 травня 2018 18:44 Міжнародне співробітництво
Харків підписав договори про партнерство з двома містами Кіпру Ероскіпу і Поліс Хрисохус - стародавні грецькі міста на території Республіки Кіпр, з розвиненим туризмом і сільським господарством.

16 травня в Харківській міській раді були підписані договори про встановлення партнерських відносин між Харковом та кіпрськими містами Ероскіпу і Поліс Хрисохус. Угоди підписали мери міст Геннадій Кернес, Міхаліс Павлідес і Панайотіс Папахрістофі.

Договори передбачають використання можливостей, що надаються науково-технічним потенціалом Харкова, Ероскіпу і Поліс Хрисохуса і економічними особливостями відповідних регіонів. Йдеться про розширення торгівлі, підприємницької діяльності та туризму, про сприяння участі підприємств міст у ярмарках, виставках і конференціях, обмін офіційними делегаціями.

Підписання партнерських договорів пройшло в Харківській міській раді на урочистому прийомі іноземних і українських делегацій, які беруть участь у Х Міжнародному туристичному форумі «Харків: партнерство в туризмі».

«Сьогодні наша команда використовує всі геополітичні можливості і шукає кращі приклади муніципального управління, в тому числі в сфері залучення туристів до Харкова, розвитку цієї індустрії. Ваша участь, представників багатьох історичних і курортних центрів, для нас є дуже цінним джерелом інформації та обміну досвідом», - сказав Геннадій Кернес, вітаючи гостей прийому.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини