Ветерани Слобідського району прийняли естафету пам'яті
14 травня 2018 16:53 Суспільство
Ветерани Слобідського району прийняли естафету пам'яті Ветерани Слобідського району сьогодні, 14 травня, прийняли естафету пам'яті «Слава визволителям України» від ветеранської організації Основ'янського району.

Естафета розпочалася 2 квітня і приурочена до 75-тої річниці визволення Харкова від нацизму.

Ветерани прийняли головні атрибути естафети - Прапор Харківської міської організації ветеранів України, кубок з символікою міста Харкова та організації ветеранів України, а також альбом-літопис бойової і трудової слави.

Заступник голови Адміністрації Слобідського району Денис Дорожкін закликав завжди пам'ятати про подвиги ветеранів на фронті і в тилу, надавати їм всіляку підтримку.

Під час свята виступили хорові колективи «Калина», «Веснянка» та ансамбль військово-патріотичної творчості 9-го гарнізону Будинку офіцерів.

Тепер впродовж тижня у Слобідському районі проводитимуться пам'ятні заходи, приурочені до 75-тої річниці визволення Харкова.

Нагадаємо, що естафета «Слава визволителям України» - загальноміська: її символи передають від одного району до іншого на знак пам'яті про героїчні події, що відбувалися в роки Другої світової війни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини