Президент вручив орден гуманісту Крістофу Отто, який допомагає Харкову
19 березня 2018 17:21 Суспільство
Президент вручив орден гуманісту Крістофу Отто, який допомагає Харкову Президент України Петро Порошенко вручив нагороду Глави Української держави - Хрест Івана Мазепи керівнику проекту «Діти Чорнобиля» австрійської організації «Глобаль 2000» Крістофу Отто.

Про це повідомив офіційний сайт Президента. Крістоф Отто нагороджений за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету Української держави, популяризацію її історичної спадщини і сучасних досягнень, плідну гуманістичну діяльність. З вересня 1995 року і по теперішній час Крістоф Отто є менеджером проектів гуманітарного напрямку для дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, в організації «Глобаль 2000» (Австрія). Значну частину цієї допомоги Крістоф Отто надає Харкову.

Так, з 1994 року за участю організації здійснюється міжнародний проект «Харківська дитяча лікарня №16 - допомога дітям, хворим на лейкемію». У 1999 році за кошти «Глобаль 2000» був проведений ремонт гематологічного відділення лікарні №16 на суму близько 100 тис. дол.

Щорічно організація надає гуманітарну допомогу у вигляді поставок медичного обладнання та ліків. Наприклад, у 2006 році організація закупила для лікарні апарат гемодіалізу на 20 тис. євро. У 2007 році для закупівлі медичного обладнання та реактивів було виділено 30 тис. євро і доставлений гуманітарний вантаж (лікарняні ліжка, медичні меблі, комп'ютерне обладнання, перев'язувальні матеріали). У 2011 році для лікарні №16 був придбаний т. зв. «інкубатор тромбоцитів» вартістю 130 тис. грн.

Щорічно, починаючи з 1996 року, «Глобаль 2000» фінансує оздоровлення в Австрії від 10 до 20 онкохворих дітей, які проходили лікування в лікарні №16 і знаходяться в стадії ремісії.

У 2015 році організація «Глобаль 2000» за підтримки магістрату міста Відня доставила для медичних і соціальних установ міста Харкова установки очищення води, різне медичне обладнання, дезінфікуючі та миючі засоби, перев'язувальні матеріали, засоби догляду за дітьми загальною вартістю 135 тис. євро. У 2016 році був доставлений гуманітарний вантаж на 50 тис. євро, в 2017 році - на 271 тис. євро.

За роки співпраці відсоток ремісії хворих на лейкемію дітей збільшився з 25% до 75%.

За самовіддану працю з надання допомоги дітям України Крістоф Отто в 2011 році був нагороджений урядовою нагородою - орденом «За заслуги» III ступеня. Тепер він є першим австрійцем, який отримав Хрест Івана Мазепи.

Довідка. «Глобаль 2000» - австрійська неурядова екологічна організація, яка існує на спонсорські кошти противників атомних електростанцій. Надає допомогу українським дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з онкологічними захворюваннями з Харківської, Луганської, Київської та Івано-Франківської областей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини