«Харківводоканал» ремонтує колектор на проспекті Гагаріна
12 березня 2018 17:22 ЖКГ
«Харківводоканал» ремонтує колектор на проспекті Гагаріна Працівники КП «Харківводоканал» проводять заміну залізобетонного каналізаційного колектора діаметром 1500 мм по пр. Гагаріна, 354.

Про це сьогодні, 12 березня, повідомив заступник директора комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Ігор Вороненко.

За його словами, однією з основних причин руйнування залізобетонних колекторів є газова корозія. Вона відбувається внаслідок підвищеної концентрації хімічних сполук в стоках, які несанкціоновано скидають в стічні води промислові підприємства.

«Цей колектор транспортує стоки від житлових мікрорайонів Рогань і ХТЗ, а також промислових підприємств Роганського промвузла на Міські очисні споруди №2. «Харківводоканал» власними силами проводить роботи з відновлення колектора. Роботи ведуться методом санації без відключення стоків, щоб наші абоненти не відчували незручностей», - повідомив Ігор Вороненко.

Він зазначив, що під час робіт використовуються сучасні модулі поліетиленових труб, які не піддаються газовій корозії і довговічніші, ніж зроблені із залізобетону.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини