Міськрада просить не допустити закриття повітряного простору над Харковом
20 вересня 2017 10:51 Місто
Міськрада просить не допустити закриття повітряного простору над Харковом Міська влада просить уряд не допустити закриття повітряного простору над Харковом.

Відповідне звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана було прийняте сьогодні, 20 вересня, на сесії Харківської міської ради.

За інформацією компанії «Нью Сістемс АМ», яка управляє Міжнародним аеропортом «Харків», до Державної авіаційної служби України від Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA), що здійснює контроль над безпекою руху в авіаційному просторі Європи, надійшов проект бюлетеня, яким вводяться обмеження в авіаційний рух у Східній частині України. Зокрема, в ньому визнаються небезпечними польоти в межах Дніпропетровського району польотної інформації, до складу якого входять міжнародні аеропорти «Харків», «Дніпропетровськ» та «Запоріжжя».

«У випадку прийняття даного документа авіасполучення між Харковом та іншими країнами буде припинене, таким чином, Харків опиниться в авіаційній ізоляції. Слобожанщина може стати непривабливим регіоном для іноземних інвесторів, а також істотно ускладняться ділові подорожі представників локального бізнесу, що зробить серйозний негативний вплив на економічний стан Центральної та Східної частин України», - говориться у зверненні.

Депутати зазначили, що наслідками прийняття такого документа може стати припинення роботи Харківського аеропорту і суміжних підприємств, а також пунктів прикордонного і митного контролю, в яких задіяно близько 1,5 тис. працівників.

У зв'язку з цим, Харківська міська рада звернулася з проханням до Володимира Гройсмана винести рішення зазначеного питання на вищий державний рівень і звернутися до EASA з проханням не вводити даний документ в дію, обмежившись діючими заборонами на польоти над зоною проведення антитерористичної операції.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини