Американська делегація ознайомилася з роботою Харківського метрополітену
05 травня 2017 18:58 Міжнародне співробітництво
Американська делегація ознайомилася з роботою Харківського метрополітену Представники американської компанії «Джуліані сек'юріті енд Сейфті» (GSS, США) сьогодні, 5 травня, ознайомилися з роботою КП «Харківський метрополітен».

Разом із першим заступником міського голови Ігорем Тереховим і керівництвом підприємства гості побували в управлінні метрополітену, відвідали диспетчерську службу, поцікавилися, як налагоджена безпека. Також вони проїхали по кількох станціях і в кінці поїздки поділилися враженнями.

Керівник компанії GSS Джон Хувейн зазначив, що порівнював метро в Харкові з метрополітеном у Нью-Йорку.

«Тут дуже чисто, ніде немає бруду, а в тунелях - сміття, ніхто не спить на лавках або на підлозі, все чудово налагоджено. У нас в Нью-Йорку в метро часто трапляються пожежі якраз через загоряння сміття. А в метро Харкова, як мені розповіли, пожеж не було ніколи. Також тут щомісяця проводяться тренінги спільно з поліцією і рятувальниками. В цілому, питання безпеки прекрасно вирішуються. Добре, що в метро є своя охорона, яка стежить за тим, щоб люди не залишали без нагляду речі, це важливо для запобігання надзвичайним ситуаціям», - повідомив Джон Хувейн.

Як зазначив Ігор Терехов, робота в метро Харкова налагоджена так, що її дійсно не соромно показати іноземним гостям.

«Думаю, наш метрополітен залишив у американських колег найпозитивніше враження. Ми намагаємося підтримувати метро в гарному стані. Так, є складнощі з заміною вагонів, але загальна ситуація - чистота, порядок, технічний стан - цілком достойна», - підкреслив перший віце-мер.

Нагадаємо, керівник компанії «Джуліані сек'юріті енд Сейфті» (GSS, США), екс-начальник Департаменту поліції Нью-Йорка Джон Хувейн готує звіт про соціально-економічний розвиток Харкова для колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані, який планує відвідати Харків.


Друкувати
Останні новини