В саду Шевченка реконструюють ККЗ «Україна» і «Каскад»
03 травня 2017 19:13 Місто
В саду Шевченка реконструюють ККЗ «Україна» і «Каскад» В саду ім. Шевченка реконструюють концертний зал «Україна» і фонтан «Каскад».

Про це сьогодні, 3 травня, під час прямої телефонної лінії в газеті «Вечірній Харків» повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«У бюджеті міста на цей рік закладені гроші на проектування реконструкції ККЗ «Україна». Там треба і фасадом зайнятися, і покрівлю переробити, і зробити вбудовані туалети. Ми чітко розуміємо, як привести цю будівлю до ладу», - зазначив перший віце-мер.

Також, за його словами, серйозна реконструкція очікує і на фонтан «Каскад». Незабаром буде розроблена необхідна проектно-кошторисна документація.

«Цей об'єкт не раз намагалися реконструювати, але сьогодні, бачачи його стан, ми розуміємо, що підхід повинен бути інший. «Каскад» стане виглядати абсолютно по іншому. Частину робіт плануємо почати вже цього року», - повідомив Ігор Терехов.

Відповідаючи на питання про реконструкцію саду ім. Шевченка і долю різних об'єктів, які там знаходяться, він також розповів про те, що буде із знаковим для багатьох поколінь харків'ян кафе «Кристал».

«Воно цілком вписується в нову концепцію саду Шевченка, але, може, доведеться трохи змінити фасад. Думаю, кафе повинно там залишитися», - підкреслив перший віце-мер.

Повне інтерв'ю Ігоря Терехова можна буде прочитати у випуску газети «Вечірній Харків» від 16 травня, також на телеканалі «Р1» вийде телевізійна версія прямої телефонної лінії, перший випуск - о 21:50 16 травня, далі - повтори протягом тижня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини