У Харкові обговорили нюанси розробки Плану сталого енергетичного розвитку міста
10 квітня 2017 15:56 Міжнародне співробітництво
У Харкові обговорили нюанси розробки Плану сталого енергетичного розвитку міста Тренінг-семінар для профільних департаментів Харківської міської ради на тему: «Розробка Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку. Впровадження енергоефективних заходів у будівлях» пройшов сьогодні, 10 квітня, в Харкові.

Захід відбувся за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини в рамках проекту «Енергоефективність у громадах», який впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Під час тренінгу експерти проекту надали консультації з написання Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку міста Харкова. Також учасники семінару обговорили приклади енергоефективних заходів у будівлях і досвід реалізації проектів з комплексної модернізації будівель, впровадження системи енергетичного менеджменту та моніторингу, а також роботу в рамках Європейської ініціативи «Угода мерів» та розробку Плану дій зі сталого енергетичного та кліматичного розвитку Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини