У Харкові запровадили електронну послугу для бажаючих закрити діяльність ФОП
01 лютого 2017 15:24 Економіка
У Харкові запровадили електронну послугу для бажаючих закрити діяльність ФОП Фізичні особи-підприємці, які бажають закрити свою діяльність, тепер можуть попередньо забронювати дату і час візиту до реєстратора.

Про це сьогодні, 1 лютого, повідомив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот.

За його словами, це пов'язано з тим, що щодня до департаменту приходять до 500 охочих закрити свій бізнес, і це ускладнює реєстраторам роботу з надання інших послуг. У Харківській області закрито вже понад 20 тисяч ФОП, і основне навантаження з обробки документів і надання цієї послуги лягло на Департамент реєстрації. Очікується, що введення електронної послуги попереднього запису на прийом до реєстратора дозволить зменшити ажіотаж і живі черги.

Форма для попереднього запису розміщена на сайті Центру надання адміністративних послуг.

«Розроблена нами форма максимально проста і зручна. Для її заповнення не потрібно реєструватися в особистому кабінеті, запам'ятовувати паролі або чекати підтвердження - досить вибрати дату і час, вказати прізвище, ім'я, по батькові та контактний телефон», - розповів Олег Дробот.

Він повідомив, що зазначені дані повинні повністю збігатися з паспортними. Це необхідний захід для запобігання можливих випадків комерційного використання електронного запису.

«Реєстратор відмовить в прийомі документів заявнику, якщо він записався під іншим прізвищем або прийшов замість друга, родича», - підкреслив Олег Дробот.

Попередній запис на прийом не обов'язковий - він є альтернативою живій черзі.

«Зараз запис відкритий на найближчий тиждень, оскільки такий період є оптимальним для планування. Якщо ми побачимо, що послуга популярна і затребувана, то збільшимо період до десяти днів або двох тижнів», - зазначив Олег Дробот.

Попередній запис на подачу документів впроваджений виключно для фізичних осіб-підприємців, які бажають закрити свою діяльність.

Нагадаємо, що у зв'язку зі змінами в законодавстві, харків'яни масово припиняють діяльність ФОП.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини