У Харкові посилюють заходи щодо забезпечення пожежної безпеки
29 листопада 2016 16:09 Місто
У Харкові посилюють заходи щодо забезпечення пожежної безпеки У Харкові будуть посилені заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в місцях масового перебування людей.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 29 листопада, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як було зазначено, департаменти Харківської міської ради, комунальні установи та організації в 2016 році провели певні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки. За 9 місяців на ці цілі Департамент охорони здоров'я спрямував 1 млн грн, Департамент освіти - 1,35 млн грн, Департамент культури - близько 400 тис. грн, Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту - 120 тис. грн.

«У нас іде реконструкція саду ім. Шевченка, зоопарку, і, звичайно ж, буде реконструйований концертний зал «Україна». Тому в рамках цієї реконструкції необхідно врахувати всі протипожежні заходи, які повинні бути виконані за найостаннішими вимогами, тому що це величезний зал, який відвідує багато людей», - зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Як повідомили на засіданні, заходи щодо забезпечення пожежної безпеки були зроблені на багатьох інших великих об'єктах міста. Так, наприклад, у Палаці спорту були перевірені гідранти, пожежні рукави, перезаряджені вогнегасники, замінена електрична частина, проведена чистка систем вентиляції, нанесено захисний розчин на сидіння. На арені «Салтівський лід» пройшло обслуговування пожежної охоронної сигналізації, перевірено опір ізоляції електрообладнання, придбані нові вогнегасники, проведені тренінги з персоналом.

У той же час, за інформацією Харківського міського відділу ГУ ДСНС України в Харківській області, на багатьох об'єктах з масовим перебуванням людей приписи щодо усунення недоліків в дотриманні норм і правил пожежної безпеки виконані лише на 62%.

У зв'язку з цим комісія прийняла рішення посилити нагляд за дотриманням і виконанням вимог Кодексу цивільного захисту України в сфері пожежної безпеки на об'єктах з масовим перебуванням людей. Особлива увага приділятиметься об'єктам, розташованим у приміщеннях старої забудови, з дерев'яними перекриттями. До керівників, які систематично не виконують приписи пожежників, застосовуватимуться штрафи.

Друкувати
Останні новини