У Холодногірському районі учасникам бойових дій вручили державні нагороди
20 жовтня 2016 17:37 Суспільство
У Холодногірському районі учасникам бойових дій вручили державні нагороди Відзнаки Президента України «70 років Перемоги над нацизмом» отримали сьогодні, 20 жовтня, 126 учасників бойових дій та інвалідів війни - жителі Холодногірського району.

Також нагороди отримали дев'ять ветеранів, які проживають у Харківському обласному геріатричному пансіонаті ветеранів праці.

Пам'ятні медалі вручили голова Адміністрації Холодногірського району Максим Мусєєв, депутати Харківської міської та обласної рад. 

«Дорогі ветерани, ми з вами - члени однієї великої родини. Міська влада тримає під постійним контролем усі ваші проблемні питання і намагається оперативно їх вирішувати. Прийміть щирі і теплі побажання здоров'я і радості, а також запевнення в тому, що ви для нас - близькі і рідні люди, яких ми ніколи не залишимо без уваги», - сказав Максим Мусєєв.

Довідка. Ювілейна медаль «70 років Перемоги над нацизмом» заснована Президентом України у квітні 2015 року в ознаменування 70-тої річниці Перемоги над нацизмом, вшанування подвигу, мужності і самовідданості борців проти нацизму, за свободу і незалежність Вітчизни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини