Харківська молодь познайомилася з роботою органів місцевого самоврядування
04 жовтня 2016 18:43 Суспільство
Харківська молодь познайомилася з роботою органів місцевого самоврядування Лекція про основи роботи органів місцевого самоврядування пройшла сьогодні, 4 жовтня, в Харківській міській раді.

Захід був організований Молодіжною радою при Харківському міському голові для всіх бажаючих.

Спікерами лекції стали заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан та доцент кафедри державного будівництва Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Костянтин Соляннік.

Вони розповіли про роль місцевих органів влади в системі державного управління, їхнє значення для розвитку населених пунктів і країни в цілому, про участь громадян у місцевому самоврядуванні тощо.

Як повідомила Світлана Горбунова-Рубан, подібні зустрічі влаштовуються, перш за все, для тієї частини молоді, яка хоче вчитися, пізнавати нове і діяти.

«Ми запрошуємо активних молодих людей співпрацювати з діючою виконавчою владою і міською радою, щоб вони вже сьогодні розуміли структуру влади, її можливості, обов'язки і компетенції на всіх рівнях. Молодь не дуже добре розуміє ці моменти: до кого піти, з якою пропозицією, хто може взяти участь в їхніх проектах. Ця інформація взагалі корисна для кожної людини хоча б для того, щоб знати, куди скаргу написати, якщо виникла така необхідність. А для молоді це необхідно, тому що вони повинні бути кращими за нас, грамотнішими, активнішими, і ми з задоволенням ділимося з ними своїми знаннями», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

У свою чергу голова Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайло Лазарєв розповів, що це вже друга така лекція.

«Ця зустріч стала ще більш відкритою: сюди прийшли не тільки члени нашої ради, а й студенти, і громадські організації. Після першої зустрічі у нас вже з'явилося розуміння, куди йти, в які двері стукати, потроху стають зрозумілими всі механізми: як відбувається документообіг, яка форма власності у тих чи інших підприємств, як з ними працювати. Вважаю, що це здорово і корисно, коли молоді люди мають доступ до вищих чинів міської влади і безпосередньо навчаються у них - як в теорії, так і на практиці», - зазначив Михайло Лазарєв.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини