Стартував ІІ етап конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив»
01 червня 2016 13:52 Освіта
Стартував ІІ етап конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» ІІ етап Міського конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» почався сьогодні, 1 червня.

Перша презентація-захист проектів у номінації «Харків - територія успішної кар'єри» пройшла в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця.

Автори представили свої бізнес-проекти, спрямовані на створення умов для професійного розвитку молоді, підприємницької ініціативи та створення власного бізнесу в молодіжному середовищі, розширення можливостей працевлаштування і побудови успішної кар'єри. Так, наприклад, були і ще будуть представлені завтра оригінальні ідеї щодо організації виробництва і продажу різних продуктів харчування, впровадження інноваційних радіоелектронних технологій і системи поліпшення рівня безпеки на дорогах. Також журі оцінить такі проекти, як система «Розумний будинок» з функціями дистанційного контролю і управління, створення студентського кампусу, організація плазмової переробки ТПВ, відкриття салону краси для дітей, центру коворкінгу тощо.

Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця Володимир Пономаренко повідомив, що університет надасть підтримку цікавим ініціативам.

«Креативні студенти - це головна рушійна сила у всіх університетах, в місті, в країні. Ми вітаємо такі ініціативи і будемо їх підтримувати. Більше того, вже працюємо над тим, щоб перетворити ідеї, які нам сподобалися, в бізнес-проекти. І, звичайно ж, підтримуватимемо авторів проектів, адже вони здатні придумати ще дуже багато!» - зазначив Володимир Пономаренко.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко нагадала, що ідея конкурсу народилася саме в стінах ХНЕУ у Харківського міського голови Геннадія Кернеса під час особистого прийому співробітників і студентів університету.

«Радує, що всі виші Харкова взяли участь у цьому конкурсі. Впевнена, що він стане традиційним і вже наступного року буде ще більше учасників, хоча і сьогодні їх чимало», - зазначила Ольга Деменко.

За її словами, всього цього року було понад 1 тис. бажаючих взяти участь в конкурсі. На першому етапі було відібрано 165 робіт, з яких у результаті захисту проектів на другому етапі будуть відібрані 50 переможців: журі визначить 10 перших, 20 других і 20 третіх місць. Всі вони отримають грошові премії.

«Я вважаю, що жоден проект-переможець не повинен залишитися поза нашою увагою, оскільки всі вони мають право бути втіленими в життя», - підкреслила директор департаменту.

Нагадаємо, що 1-4 червня на базі чотирьох вищих навчальних закладів Харкова пройдуть презентації-захисту проектів - переможців І етапу Міського конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив».

Друкувати
Останні новини