Стартує ІІ етап конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив»
31 травня 2016 18:40 Освіта
Стартує ІІ етап конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» Понад 1000 студентських проектів було подано в травні на розгляд експертних рад в рамках Міського конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив».

У І турі члени експертних рад, до складу яких увійшли викладачі та наукові працівники вищих навчальних закладів, члени студентських наукових товариств, представники Департаменту освіти, Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Харківської молодіжної міської ради при Харківському міському голові, ознайомилися з представленими проектами і визначили по 25 учасників II етапу в кожній номінації.

На II етапі 100 конкурсантів представлять проекти у формі презентації-захисту з використанням мультимедійної техніки або стендів.

Так, 1 і 2 червня (з 10:00 до 13:00) у Харківському національному економічному університеті ім. Кузнеця (пр. Науки, 9-а) в номінації «Харків - територія успішної кар'єри» конкурсанти представлять свої бізнес-проекти, спрямовані на створення умов для професійного розвитку молоді, розвиток підприємницької ініціативи і створення власного бізнесу в молодіжному середовищі, розширення можливостей працевлаштування та побудови успішної кар'єри.

2 і 3 червня (з 10:00 до 13:00) у Харківському національному університеті ім. Каразіна (пл. Свободи, 4) конкурсанти в номінації «Розумному місту - креативна молодь» захищатимуть інформаційно-дослідницькі проекти в галузі соціології, права, історії Харкова та інноваційні проекти з впровадження винаходів і новітніх технологій в областях хімії, фізики, математики.

2 червня (з 10:00 до 17:00) у Харківському національному університеті міського господарства ім. Бекетова (вул. Маршала Бажанова, 17) пройде захист проектів конкурсантів номінації «Рідному Харкову - сталий розвиток», спрямованих на реформування місцевого самоврядування, енергоефективності міста, раціонального використання міського простору, розвиток муніципальної та туристичної інфраструктури, житлово-комунального господарства.

4 червня (з 10:00 до 17:00) в Харківській гуманітарно-педагогічної академії (вул. Шота Руставелі, 7) студенти представлять соціальні, волонтерські, благодійні проекти в номінації «Харків - місто відкрите, творче, толерантне».

Нагадаємо, що до Дня молоді під час прийому Харківського міського голови 50 переможців конкурсу будуть нагороджені Подяками міського голови та грошовими преміями.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини