Ігор Терехов вручив золоті медалі випускникам гімназії №47
28 травня 2016 23:12 Освіта
Ігор Терехов вручив золоті медалі випускникам гімназії №47 Випускний вечір одинадцятикласників Харківської гімназії №47 пройшов сьогодні, 28 травня, в ДК Залізничників.

У святі взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський.

«Для всіх сьогоднішніх випускників починається новий етап життя. Попереду багато нового і цікавого, сьогодні ви робите крок у майбутнє, і я впевнений, що воно буде прекрасним. Кожному з вас треба визначитися, що робити далі. Я впевнений, що всі ви зробите правильний вибір. Знайте, що в будь-яких життєвих ситуаціях ви знайдете підтримку як у батьків, так і у вчителів, які заклали в вас основу майбутніх ваших успіхів. Бажаю вам досягти висот, про які ви мрієте», - сказав Ігор Терехов, звертаючись до одинадцятикласників.

«Сьогодні у вашому житті - особливий день. Для багатьох це радість, і, напевно, невелика прикрість з приводу закінчення навчання. Для батьків - це нескінченні питання «що і як далі». Для вчителів - це гордість за своїх учнів, які мають всі можливості нагадати про Харків як місто нобелівських лауреатів. Бажаю вам знайти свій шлях! Пам'ятайте, що Харків любить і сподівається на вас. Ви теж його любіть, і все у вас вийде!» - зазначив Володимир Котковський.

Після привітань Ігор Терехов вручив 11-ти випускникам золоті медалі, а Володимир Котковський чотирьом - срібні.

Атестат про повну загальну середню освіту отримали сьогодні 86 одинадцятикласників.

Після закінчення урочистої частини випускники влаштували півторагодинний «капусник», згадавши найцікавіші і найвеселіші моменти свого шкільного життя.

Довідка. У 2016 році Харківська гімназія №47 відзначає своє 47-річчя.

За останні три роки навчальний заклад випустив 60 медалістів, 172 учня стали переможцями обласних, 42 - всеукраїнських та 6 - міжнародних учнівських олімпіад та турнірів.

У гімназії №47 працює вчитель математики, Герой України Лариса Шитикова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини