Німецькі благодійники відвідали центр реабілітації дітей-інвалідів «Промінь»
18 лютого 2016 14:32 Міжнародне співробітництво
Німецькі благодійники відвідали центр реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» Голова німецької організації «Фонд робітничої благодійності» Фріц Кербер з міста-побратима Нюрнберга разом із колегами сьогодні, 18 лютого, відвідав міський центр реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів дитинства «Промінь».

Гості ознайомилися з побутовими умовами проживання вимушених переселенців з Донбасу, які тимчасово мешкають у центрі. Як повідомила директор закладу Наталія Чаплигіна, всього з початку військових дій тут знайшли тимчасовий притулок 89 переселенців, а зараз приживають 12 чоловік. Сьогодні Фріц Кербер вручив кільком із них невелику фінансову допомогу.

Німецька делегація також познайомилася з безпосередньою роботою самого центру реабілітації для дітей-інвалідів. Як зазначила Наталія Чаплигіна, їхній центр підтримує відносини з Нюрнбергом вже понад 10 років.

«Весь цей час вони надають нам допомогу, а тепер вже не тільки дітям, а й переселенцям, які у нас живуть. Зокрема, на надані кошти ми зробили спортмайданчик, облаштували дитячу кімнату для групи інклюзивної освіти, торік купили обладнання для спортзалу тощо. Також нам постійно допомагали з відпочинком дітей в Німеччині», - розповіла Наталя Чаплигіна.

Фріц Кербер і на цей раз надав центру «Промінь» фінансову допомогу на першочергові потреби установи.

Гостям із Німеччини вихованці центру реабілітації показали кілька художніх номерів і вручили сувеніри, які зробили своїми руками.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини