Харківські борці завоювали чотири золоті медалі на міжнародному турнірі
16 лютого 2016 14:12 Спорт
Харківські борці завоювали чотири золоті медалі на міжнародному турнірі ХХ Міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвячений видатним борцям і тренерам, відбувся 13-14 лютого в Києві.

У ньому взяли участь борці з 22 країн.

На цих змаганнях харківські спортсмени завоювали п'ять нагород: чотири золоті і одну бронзову.

Так, у вільній боротьбі Ален Засєєв посів перше місце у ваговій категорії до 125 кг, перемігши американця Конора Медбері. У фіналі категорії до 86 кг харківський борець Ібрагім Алдатов був сильнішим за Любомира Сагалюка з Івано-Франківської області. Ще один борець, який представляє Харків, Гія Чихладзе (до 74 кг) здобув бронзову медаль, здолавши бразильця Педро Роча.

Харківський борець греко-римського стилю Дімітрій Тимченко (до 98 кг) переміг Василя Імерлішвілі з Грузії і також посів перше місце.

У жіночій боротьбі харків'янка Юлія Ткач виборола «золото» у ваговій категорії до 63 кг: у фіналі вона виграла у Даніель Лаппейдж із Канади.

Всього в цих змаганнях українські борці виграли 50 медалей: 17 золотих, 13 срібних і 20 бронзових.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.