У п'ятницю пройде форум «Харків - спортивна столиця»
09 грудня 2015 18:19 Спорт
У п'ятницю пройде форум «Харків - спортивна столиця» ІІІ Спортивний форум «Харків - спортивна столиця» відбудеться 11 грудня в прибудові до західної трибуни ОСК «Металіст» (вул. Плеханівська, 65).

Учасники форуму підіб'ють спортивні підсумки року і визначать пріоритети та завдання на 2016 рік, обговорять актуальні проблеми і питання розвитку спорту, спортивної інфраструктури Харкова у форматі панельних дискусій. Зокрема, обговорюватимуться питання розвитку спортивної інфраструктури регіону, ініціативи міста в галузі спорту, роль ЗМІ та спонсорства тощо.

Департамент спортивних іміджевих проектів та маркетингу запрошує спортивну громадськість регіону взяти участь у форумі для подальшої співпраці в питаннях розвитку та зміцнення іміджу Харкова як спортивної столиці України та спільної реалізації спортивних іміджевих заходів.

Початок форуму - о 9:00. Детальніше з його програмою можна ознайомитися тут.

Довідка. Спортивний форум «Харків - спортивна столиця» - щорічний захід, спрямований на розгляд ключових питань у сфері спортивного життя міста, налагодження взаємовигідних зв'язків, пошук партнерів і можливостей для проведення в місті Харкові якісно організованих спортивних заходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини