Юридичний університет відсвяткував 211-річчя
19 листопада 2015 18:55 Суспільство
Юридичний університет відсвяткував 211-річчя «Заснована як відділення Харківського імператорського університету в 1804 році, харківська юридична школа за два століття стала освітнім брендом», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, вітаючи колектив вишу.

На честь дня Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де сьогодні працює і навчається понад 20 тис. осіб, кращі викладачі отримали нагороди від міської та державної влади. Геннадій Кернес і заступник губернатора Ігор Черняк вручили їх на урочистих зборах колективу університету 19 листопада в Палаці студентів НЮУ.

«Харків неможливо уявити без величезної студентської спільноти «юрки», і я хочу подякувати Василю Яковичу Тацію, його заступникам за найвищий рівень організації студентського життя у виші, за вміння розвивати таланти і домагатися успіху», - сказав Геннадій Кернес.

Кафедри університету, за словами ректора Василя Тація, беруть участь у створенні основ муніципального права та організації місцевого самоврядування, співробітники вишу є співавторами та експертами нормативної бази міськради, а керівники міськради, у свою чергу, викладають багато дисциплін.

«Сьогодні від нас чекають правильних законів і рішень, які принесуть реальні зміни в життя людей», - зазначив Геннадій Кернес.

Друкувати
Останні новини