Харківські школярі побували на тренувальних полігонах академії Нацгвардії
20 жовтня 2015 18:08 Освіта
Харківські школярі побували на тренувальних полігонах академії Нацгвардії Старшокласники кількох шкіл Дзержинського району сьогодні, 20 жовтня, відвідали навчальний центр Національної академії Національної гвардії України.

Вони ознайомилися з умовами проживання та навчання курсантів у польових умовах, побачили показові виступи майбутніх спецназівців, отримали можливість потримати в руках бойову зброю, а також відвідали полігон для навчальних стрільб.

Як зазначив ініціатор поїздки школярів на полігон, директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, такі екскурсії відіграють важливу роль у військово-патріотичному вихованні молоді.

«Діти здивованими очима дивилися на те, що відбувалося сьогодні в навчальному центрі. В основному, вони бачили подібне тільки по телебаченню, а в реальності це все виглядає трохи інакше. Думаю, такі поїздки багатьом із них дадуть привід задуматися над своїм майбутнім, і сподіваюся, що хтось із них колись захоче пов'язати своє життя з армією, із захистом нашої Вітчизни», - зазначив Віктор Кітанін.

Як розповів заступник начальника Національної академії Національної гвардії України Олег Шабалін, в нинішній час популярність вишу серед потенційних абітурієнтів значно зросла. У той же час, в умовах ведення бойових дій в Україні, академії довелося скорегувати свої навчальні плани.

«Вимоги сьогоднішнього дня такі, що ми були змушені переформатувати умови підготовки курсантів, і тепер дещо по-іншому готуємо офіцерів, які потім прийдуть на службу в підрозділи Нацгвардії. Зараз основна увага звертається на матеріально-технічне оснащення, проводиться більше практичних занять у полі, з бойовою технікою та озброєнням», - повідомив Олег Шабалін.

За його словами, 30 жовтня в Національній академії Національної гвардії України пройде День відкритих дверей, під час якого всі бажаючі зможуть ознайомитися з сучасними тренажерами, технікою, зброєю, умовами навчання та побуту курсантів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини