Визначено кращі пропозиції в проекті «Активний харків'янин» за два останні тижні
26 червня 2015 17:15 Суспільство
Визначено кращі пропозиції в проекті «Активний харків'янин» за два останні тижні Підбито підсумки голосування з 13 по 25 червня в мобільному додатку «Активний харків'янин».

Найбільшу кількість голосів користувачів отримала пропозиція відновити підземний перехід біля Харківського цирку (74 голоси - за, 2 - проти, 11 - не визначилися).

Друге місце посіла пропозиція облаштувати заїзд для автомобілів і облагородити оглядовий майданчик на вул. Весніна, оскільки це місце вже давно стало міською пам'яткою, і встановити там лавки та урни (74 - за, 6 - проти, 8 - не визначилися).

Третьою за популярністю стала пропозиція закрити невеликі точки громадського харчування, де не обладнаний водопровід для дотримання санітарних норм (59 - за, 7 - проти, 2 - не визначилися).


Всього з початку роботи програми «Активний харків'янин» (23 березня 2015 року) в ньому зареєструвалися 2168 чоловік. За цей час надійшло 1320 запитань і пропозицій.

Нагадаємо, що новий додаток «Активний харків'янин» можна завантажити на мобільний телефон з операційною системою Android. Завдяки програмі городяни можуть вносити свої пропозиції щодо поліпшення життєдіяльності міста в соціальній, культурній, освітній, спортивній сферах, в галузі житлово-комунального господарства та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини