У Харківському медуніверситеті пройшов випуск молодих лікарів
26 червня 2015 15:17 Освіта
У Харківському медуніверситеті пройшов випуск молодих лікарів Церемонія вручення дипломів випускникам Харківського національного медичного університету пройшла сьогодні, 26 червня, у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Як повідомив ректор медуніверситету Володимир Лісовий, цього року виш закінчив 891 студент, в т.ч. 280 іноземців.

«Сьогодні в лави наших лікарів вливаються випускники 2015 року. Харківська сім'я медиків - це монолітний колектив, який завжди готовий прийти на допомогу нужденним. Упевнений, що серед вас є і майбутні міністри, лауреати Держпремії, професори, але найголовніше ваше звання - це лікар. Саме лікарі приносять славу нашому університету, кожен день працюючи на дільницях, приймаючи пацієнтів, рятуючи життя людей. У цей важкий час ми також велику увагу приділяємо наданню допомоги вимушеним переселенцям та постраждалим в зоні бойових дій. З гордістю можу сказати, що більше тисячі студентів і викладачів стали волонтерами, які щодня надають допомогу, в т.ч. і в нашому військовому госпіталі, які з власної ініціативи написали влітку заяви і працюють в районних лікарнях на територіях, наближених до зони бойових дій. Щодня ми прагнемо віддавати частинку свого серця тим, хто потребує допомоги. Саме так чинять справжні лікарі», - зазначив Володимир Лісовий.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса випускників привітала заступник мера Світлана Горбунова-Рубан.

«Сьогодні ви вирушаєте в самостійне професійне життя. За шість років навчання ви отримали великий багаж знань, і у вас вже була практика, але справжня робота почнеться тільки тепер, коли ви з головою поринете у лікарську діяльність. Лікар - це людина, яка потрібна тим, кому погано, кому боляче, кому потрібна допомога. Бажаю вам навчитися відчувати чужий біль, щоб люди бачили в вас справжнього лікаря, який завжди готовий прийти на допомогу, який щиро переживає і відповідає за людське життя. Нехай вами пишаються всі ваші пацієнти, і щоб самі ви завжди були горді за те, що робите», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

На сцені оперного театру випускникам вручили дипломи про закінчення вишу. Після цього для них пройшов святковий концерт.

Довідка. Харківський національний медичний університет був заснований в 1805 році. Викладання в ХНМУ здійснюється на шести факультетах (медичні факультети №1, 2, 3, 4, стоматологічний, 5 і 6 з підготовки іноземних студентів) та 63-х кафедрах. Науково-педагогічний склад університету налічує понад 700 осіб, серед яких професори, доценти, доктори та кандидати медичних наук.

У ХНМУ навчаються понад 7 тис. студентів, інтернів, магістрів, клінічних ординаторів, аспірантів і докторантів, серед них понад 3 тис. іноземних громадян з 73 країн світу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини