У Комінтернівському районі поклали квіти до пам'ятника Невідомому солдату
07 травня 2015 14:51 Місто
У Комінтернівському районі поклали квіти до пам'ятника Невідомому солдату Урочисто-траурна церемонія пам'яті загиблих у Другій світовій війні пройшла сьогодні, 7 травня, біля пам'ятника Невідомому солдату на міському кладовищі №5.

Напередодні 70-ї річниці Дня Перемоги біля монумента зібралися керівники Комінтернівського району, ветерани, представники підприємств, установ та організацій, курсанти, школярі, мешканці району. Вони поклали квіти та вінки до монумента.

За словами заступника голови райадміністрації Світлани Лещенко, сьогодні ж для ветеранів пройде обід, де їм також вручать матеріальну допомогу від міської влади.

«У Комінтернівському районі проживає 276 учасників бойових дій. Ми заїдемо до кожного додому, привітаємо і вручимо подарунки. Крім того, 9 травня на Алеї Слави в парку Артема в 18:00 пройде ще один традиційний захід, на тому місці, де 9 травня 1945 року зібралися люди після звістки про Перемогу. Ми до сьогоднішнього дня вшановуємо цю традицію: в парк приходять ветерани, місцеві жителі, там проходять мітинг-реквієм, концерт та частування для ветеранів», - зазначила Світлана Лещенко.

Друкувати
Останні новини