13 категорій громадян отримують місцеву пільгу на технічне обслуговування домофонів
05 травня 2015 14:06 ЖКГ
13 категорій громадян отримують місцеву пільгу на технічне обслуговування домофонів 13 категорій громадян - мешканців Харкова - отримують місцеву пільгу у розмірі 100% вартості послуги на технічне обслуговування домофонів.

Як повідомили в Департаменті житлового господарства, інформація про тих, хто користується пільгою, автоматично передається районними управліннями праці та соціального захисту в розрахунковий відділ КСП «Харківміськліфт».

При цьому в департаменті нагадали, що плата за технічне обслуговування домофонів, встановлених у будинках комунальної власності, повинна здійснюватися за квитанцією ПАТ «Мегабанк». Тариф на технічне обслуговування становить 5,5 грн на місяць. Мешканці будинку, які помилково сплатили за технічне обслуговування стороннім організаціям, можуть звернутися до офісу КСП «Харківміськліфт» (пр. Московський, 94, оф. 212, 2-й поверх, ліве крило) з проханням зробити перерахунок. Там же можна придбати електронні ключі.

Заявки на ремонт домофонів приймаються за телефоном міської інформаційно-диспетчерської служби «15-62».

Нагадаємо, КСП «Харківміськліфт» виконує обслуговування домофонів у всіх під'їздах будинків комунальної власності на підставі чинного публічного договору, опублікованого 28 грудня 2013 року в спеціальному випуску газети «Харьковские известия».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини