Цього літа в Харкові планують оздоровити більше 90 тисяч дітей
22 квітня 2015 17:14 Суспільство
Цього літа в Харкові планують оздоровити більше 90 тисяч дітей Нинішнього літа у пришкільних та позаміських таборах зможуть відпочити 91 тис. 675 харківських дітей.

Про це сьогодні, 22 квітня, на засіданні виконавчого комітету міськради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

Він зазначив, що це 81,5% всіх дітей, які проживають у Харкові. Планується, що цього року відпочине і оздоровиться стільки ж дітей, скільки і в минулому. Зазначимо, що станом на 1 січня 2015 року в Харкові живе 112 тис. дітей у віці від 7 до 17 років.

Планується, що в 2015 році в місті працюватимуть 185 пришкільних таборів з денною формою перебування, де відпочине понад 28 тис. дітей. В оздоровчому режимі влітку працюватимуть і 216 дитсадків, які допоможуть поліпшити здоров'я більш ніж 41,7 тис. дітей.

Крім того, цього літа в Харківській області працюватимуть 29 заміських оздоровчих таборів. Серед регіональних оздоровчих таборів - два табори КП «Харківводоканал», які знаходяться в комунальній власності міста («Факел» в Лісопарку і «Ромашка» у селищі Васищево). У цих двох таборах протягом літа зможуть відпочити до 1450 дітей. Також в Лісопарку будуть працювати ще два заміських табори: «Сонячний» Південної залізниці та «Лісова казка» Головного управління МВС України в Харківській області. Для всіх дітей в оздоровчих закладах безкоштовно проведуть медогляди.

Як зазначив Костянтин Лобойченко, особливу увагу міська влада приділяє оздоровленню дітей пільгових категорій, дітей, які перебувають на диспансерному обліку в лікарнях, а також відпочинку обдарованих дітей, дітей переселенців і дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в АТО. Всього цього року в оздоровчих таборах всіх форм зможуть відпочити більше 49,4 тис. дітей цих категорій, що становить 80,3% загальної їх кількості.

Зазначимо, що на оздоровлення та відпочинок дітей у 2015 році з міського бюджету Харкова планується виділити понад 1,6 млн грн (торік на ці цілі було спрямовано 417 тис. грн). З виділених коштів 343,2 тис. грн спрямують на харчування дітей пільгових категорій у пришкільних таборах, 186 тис. грн - на оздоровлення вихованців дитячого будинку «Родина», 99 тис. грн - на відпочинок дітей, які перебувають на обліку служб у справах дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини