Управління ветмедицини відзначило роботу харківського притулку для тварин
12 вересня 2014 14:55 Екологія
Управління ветмедицини відзначило роботу харківського притулку для тварин Управління ветеринарної медицини міста Харкова в 2013-2014 роках провело шість перевірок КП «Центр поводження з тваринами», в т.ч. позапланових.

Про це сьогодні, 12 вересня, повідомив провідний спеціаліст управління Олександр Абушин. За його словами, в роботі підприємства були виявлені незначні порушення, які були усунуті вже під час перевірок або ж протягом кількох наступних днів. 

В цілому фахівець відзначив позитивну роль центру в регулюванні безпритульних тварин на вулицях міста, перш за все, з точки зору зменшення кількості випадків, коли безпритульні собаки кусають харків'ян. Так, якщо в 2012 році було зафіксовано понад 1 тис. таких випадків, то в 2013 році - 684, а на 1 серпня 2014 року - 217. 

За інформацією управління ветмедицини, ветеринарні послуги, які надають у КП «Центр поводження з тваринами», також займають вагому нішу на цьому ринку. Так, цього року ветеринари підприємства прийняли близько 1 тис. чоловік з тваринами, зробили 430 вакцинацій проти сказу.

Друкувати
Останні новини