У притулку для тварин безкоштовно приймають вихованців від переселенців із зони АТО
02 вересня 2014 15:54 Екологія
У притулку для тварин безкоштовно приймають вихованців від переселенців із зони АТО Міський притулок для тварин безкоштовно приймає домашніх вихованців від вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.

Про це сьогодні, 2 вересня, повідомила адміністратор КП «Центр поводження з тваринами» Наталя Зозуля. 

За її словами, у людей, які зважилися при переїзді із зони бойових дій взяти з собою домашню тварину, на новому місці проживання можуть виникнути проблеми з їхніми улюбленцями. Тому вони мають можливість тимчасово здати своїх вихованців до притулку. 

«Ми готові прийняти тимчасово у себе багато тварин. Є ситуації, що переселенців не пускають на квартиру з собаками або кішками, в гуртожитки теж, тому притулок і виступив з такою ініціативою. Тут ми тварин годуємо, поїмо, доглядаємо за ними. Щоб здати безкоштовно вихованця в притулок, необхідно всього лише пред'явити паспорт з пропискою з Луганської або Донецької областей. Тварин можна віддати на деякий час або назавжди. У другому випадку ми для них шукатимемо нових хазяїв. Крім того, тваринам переселенців з Донбасу ми надаємо безкоштовну ветеринарну допомогу», - зазначила Наталя Зозуля. 

Зараз у Центрі поводження з тваринами знаходиться два собаки і дві кішки, яких привезли переселенці. Одного із собак - Боню - господарі з міста Молодогвардійська мають намір невдовзі забрати на нове місце проживання. До другого, німецької вівчарки на кличку Сем, щодня приходить і вигулює його господар Андрій, який місяць тому тимчасово переїхав з Горлівки до родичів у Харкові. 


А ось кішок Плюшу та Юку власники з міста Рубіжне залишили у притулку назавжди. Тепер для цих тварин шукають нових господарів. 

Як повідомила Наталя Зозуля, зараз із Центру поводження з тваринами ті, хто бажає завести домашнього вихованця, забирають приблизно 20 собак і п'ять кішок на місяць, хоча вибір є - близько 35 собак і до 60 кішок. 

Детальніше ознайомитися з тваринами, які чекають на нових господарів, можна на сайті Центру поводження з тваринами.


Друкувати
Останні новини