З Харкова до Слов'янська вирушила автоколона з гуманітарною допомогою
01 серпня 2014 12:27
З Харкова до Слов'янська вирушила автоколона з гуманітарною допомогою Автопробіг за маршрутом Харків - Слов'янськ проходить сьогодні, 1 серпня.
Його мета - доставити гуманітарну допомогу мирним жителям, постраждалим внаслідок протистоянь у східних областях України. 

Автобус із гуманітарною допомогою супроводжує колона ретро-автомобілів автоклубу «АВЕК». Як повідомив співробітник прес-служби Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Вадим Воротинський, до Слов'янська відправили медикаменти, продукти харчування, одяг і предмети першої необхідності. Автомобілі супроводжуватимуть автобус до міста Ізюма, після чого він вже сам поїде до Слов'янська. За задумом організаторів, залучення до благодійної акції ретро-автомобілів приверне ще більше уваги громадськості до проблем людей, які знаходяться в зоні АТО. 

«Збирати гуманітарну допомогу стає все важче. І наша акція спрямована на те, щоб якомога більше людей допомагали тим мирним жителям, які знаходяться на сході країни», - зазначив Вадим Воротинський. 

Він також повідомив, що наступного тижня вантаж із гуманітарною допомогою відправлять у найбільш постраждалі райони Донецької та Луганської областей. 

Як повідомили в Міжнародному благодійному фонді «Фонд Олександра Фельдмана», за останні півтора місяці вони відправили мирним жителям у зоні АТО понад 20 т вантажу з гуманітарною допомогою, а також допомогли евакуюватися звідти більш ніж одній тисячі чоловік. 

Захід організував автомобільний клуб «АВЕК» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Фонд Олександра Фельдмана» та Товариством Червоного Хреста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини