Посольство Латвії висловило підтримку харків'янам
06 травня 2014 15:41
Посольство Латвії висловило підтримку харків'янам Міська влада намагається робити все можливе, щоб у суспільно-політичній ситуації, що склалася, Харків жив своїм життям і люди не відчували якогось дискомфорту.
Про це сьогодні, 6 травня, на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвії в Україні Аргітою Даудзе повідомив заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов. Він зазначив, що Україна переживає непростий час, але, тим не менше, у цій ситуації Харків залишається-таки більш-менш стабільним містом, хоча цього дуже нелегко досягти. 

«Обстановка на сьогоднішній день склалася непроста, але ми докладаємо всіх зусиль, щоб її стабілізувати. Звичайно, замах на міського голову Геннадія Кернеса був, як я розумію, одним із дестабілізуючих факторів. В цілому події останнього тижня, які відбулися в Одесі, відбуваються в Слов'янську і в Луганській області, жахливі, адже там гинуть люди. Завдання влади - нормалізувати обстановку. Люди хочуть спокою і стабільності не тільки суспільно-політичної, а й економічної. Тому у питанні, що стосується забезпечення життєдіяльності міста, ми намагаємося робити все, щоб місто жило своїм життям, щоб люди не відчували якогось дискомфорту. Поки нам це вдається. Також сьогодні одне з основних завдань влади - забезпечити безпеку городян, і ми над цим працюємо», - зазначив Ігор Терехов. 

Також він повідомив, що Харків готується до президентських виборів, які заплановані на 25 травня. «Місто робить все можливе, щоб дільниці відкрилися вчасно і виборчі комісії приступили до роботи, щоб голоси були пораховані чесно і прозоро, щоб вибори відбулися. Поки до нас немає зауважень з приводу виборчого процесу з боку спостерігачів», - повідомив заступник міського голови. 

У свою чергу Аргіта Даудзе розповіла, що латвійці пильно стежать за ситуацією в Україні і переживають за всіх українців, в тому числі харків'ян. «Поки ми бачимо, що з ситуацією ви справляєтеся. Саме в Харкові дестабілізація не помітна так, як в інших містах сходу України. У харків'ян є критичне мислення, і це той головний фактор, який відіграє помітну роль у стабілізації ситуації у Східній Україні в цілому. Нехай цей критичний дух, бажання правди і справедливості завжди бере у вас верх», - зазначила посол Латвії. 

Також Аргіта Даудзе передала Ігорю Терехову лист підтримки на адресу Геннадія Кернеса.
Друкувати
Останні новини