Харківські рятувальники навчали дітей гасити пожежу і надавати першу допомогу
19 березня 2014 18:32
Харківські рятувальники навчали дітей гасити пожежу і надавати першу допомогу Харківські рятувальники сьогодні, 19 березня, провели практичні заняття з волонтерами та дітьми соціальних категорій.
Тренінг та екскурсія відбулися в рамках угоди про співпрацю між управлінням у справах сім'ї та молоді Харківської міськради та Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області. Сьогоднішнє заняття пройшло в пожежно-рятувальній частині №5 Московського району. 

Так, дітям показали рятувальну техніку, дали приміряти пожежне обмундирування і надали можливість самим спробувати загасити умовне загоряння. Крім того, волонтер Товариства Червоного Хреста на практиці продемонстрував, як правильно надавати першу медичну допомогу. А щоб діти краще розуміли, чому виникають надзвичайні ситуації і як правильно себе в них поводити, для них провели екскурсію у пожежному музеї та по пожежно-технічній виставці. 

«Ми хотіли показати, як потрібно реагувати у надзвичайних ситуаціях, як треба надавати долікарську допомогу, щоб наша молодь була підкована в цих питаннях і могла завжди надати допомогу тим, хто цього потребує. Інтерес у дітей великий, тому продовжуватимемо проводити подібні тренінги та зустрічі», - зазначила заступник начальника відділу у справах молоді управління у справах сім'ї та молоді Харківської міськради Світлана Багрич. 

Як повідомив головний спеціаліст відділу зв'язків з громадськістю ГУ ДСНС України в Харківській області Євген Василенко, щоб волонтери могли ефективніше проводити роз'яснювальну роботу з питань пожежної безпеки, наприклад, серед школярів, рятувальники розробили для них спеціальну літературу і наочний матеріал.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини