Стаматіна Марина Владиславівна
Стаматіна Марина Владиславівна

Заступник міського голови з питань правового забезпечення

Член виконавчого комітету Харківської міської ради
 
 

Повноваження:

 

Організація роботи щодо правильного застосування та неухильного дотримання виконавчими органами Харківської міської ради вимог чинного законодавства України.

 

Забезпечення діяльності підпорядкованих виконавчих органів Харківської міської ради щодо:

 

організації правової роботи, спрямованої на здійснення Харківською міською радою, її виконавчими органами та посадовими особами повноважень у межах, на підставі та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України;

забезпечення представництва інтересів Харківської міської ради, її виконавчих органів, міського голови та інших посадових осіб у судах, органах державної влади, правоохоронних, контролюючих органах,
на підприємствах, в установах, організаціях;

організації претензійної та позовної роботи виконавчих органів Харківської міської ради;

своєчасного оскарження судових рішень у справах, які порушують права та законні інтереси Харківської міської територіальної громади, Харківської міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб.

 

Представництво у встановленому порядку підпорядкованих виконавчих органів Харківської міської ради у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, трудовими колективами, громадянами.

 

Розгляд звернень та запитів на інформацію громадян та юридичних осіб, підготовка проєктів відповідей на ці звернення у межах компетенції.

 

Контактний телефон: 760-72-01.

e-mail: stamatina@city.kharkov.ua 

 

Особистий прийом:

 

Дата
проведення

Час
проведення

Місце проведення

Адреса

2-й понеділок

 14.00–17.00 

 каб. 20 (2 поверх)

м-н Конституції, 7

4-й понеділок

 09.00–12.00 


 
Запис громадян на особистий прийом до керівництва Харківської міської ради проводиться у громадській приймальні міськради за адресою: пл. Конституції, 7, вхід з пров. Соборний. Телефони для довідок: 760-73-14, 760-74-28.