Водовозов Євгеній Наумович
Водовозов Євгеній Наумович
Заступник міського голови з питань інфраструктури міста
Член виконавчого комітету Харківської міської ради


Народився 27 листопада 1973 року в м. Харкові. Громадянин України.
        Освіта повна вища. У 1996 році закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю «менеджмент у невиробничій сфері»; в 2001 році - Харківський державний технічний університет радіоелектроніки за спеціальністю «інформаційні системи в менеджменті», а в 2004 році закінчив там же аспірантуру (кафедра економіки та менеджменту); в 2007 році закінчив магістратуру Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
 
        Трудову діяльність розпочав у травні 1997 року в ресторані «Макдональдс Юкрейн ЛТД», де працював до листопада 1999 членом бригади, інструктором з навчання.
         З січня по червень 2000 року - касир в Східно-українському енергетичному банку «Мегабанк».
         З лютого 2005 року по квітень 2006 року - директор Закритого акціонерного товариства «Південспецбуд інженеринг».
         З серпня 2006 року по серпень 2010 року працював у Харківській міській раді радником міського голови, директором Департаменту транспорту і зв'язку.
         З серпня 2010 року по квітень 2014 року - начальник Головного управління транспорту та зв'язку, директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації.
         З квітня по грудень 2014 року - директор Департаменту інноваційного розвитку промисловості і транспортної інфраструктури Харківської облдержадміністрації.
         З грудня 2014 призначений радником міського голови з питань стратегічного розвитку міста.
         Одружений. Виховує трьох дітей.

Декларація про майно, доходи та зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік