Терехов Ігор Олександрович
Терехов Ігор Олександрович

Секретар Харківської міської ради
Член виконавчого комітету Харківської міської ради

 

Народився 14 січня 1967 року в м. Харкові.

Громадянин України.

Освіта – повна вища. У 1990 році закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво», здобув кваліфікацію інженера-будівельника; у 2006 році Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Науковий ступінь: кандидат наук з державного управління. Почесне звання: Заслужений економіст України.

Нагороди: орден «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Верховної Ради України, Почесна грамота Кабінету Міністрів України, Почесна відзнака Харківської обласної ради «Слобожанська слава», Почесна грамота обласної державної адміністрації та обласної ради», Почесна відзнака міського голови «За старанність».

Загальний стаж роботи становить понад 37 років, стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування понад 23 роки.

Трудову діяльність розпочав у серпні 1990 року.

З лютого 1999 року до квітня 2006 року працював у Головному управлінні економіки та комунального майна Харківської міської ради начальником управління з питань підприємництва та начальником управління споживчого ринку.

З квітня 2006 року до березня 2010 року працював у Харківській обласній державній адміністрації економічним радником відділу по забезпеченню діяльності голови та заступників голови облдержадміністрації апарату облдержадміністрації, заступником голови обласної державної адміністрації.

З квітня 2010 року працює в Харківській міській раді, за час роботи обіймав посади заступника міського голови, заступника міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста.

З 23 вересня 2015 року до грудня 2020 року обіймав посаду першого заступника міського голови.

9 грудня 2020 року обрано секретарем Харківської міської ради.