Овіннікова Тетяна Іванівна
Овіннікова Тетяна Іванівна

Заступник міського голови з питань містобудування
архітектури та земельних відносин
Член виконавчого комітету Харківської міської ради

 

Народилася 28 квітня 1965 року в с. Лівенка Білгородської області. Громадянка України.

Освіта – повна вища. У 1987 році закінчила: Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства за спеціальністю «Архітектура та планування сільських населених місць», здобула кваліфікацію архітектора; у 2005 році – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», здобула кваліфікацію магістра державного управління.

Нагороди: Почесна грамота Харківської міської ради, Почесна грамота виконкому Харківської міської ради. 

Загальний стаж роботи становить понад 36 років, стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування –понад 30 років.

Трудову діяльність розпочала в 1980 році. У виконавчих органах Харківської міської ради працює з 1990 року.

За час роботи обіймала посади архітектора, заступника начальника відділу Головного управління архітектури та містобудування, головного спеціаліста – районного архітектора, заступника начальника управління, заступника начальника Головного управління містобудування, архітектури та земельних відносин – начальника управління, заступника міського голови – директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин, заступника міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, заступника директора Департаменту комунального господарства, радника міського голови.

З листопада 2018 року до сьогодні – заступник міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.