Чечетова-Терашвілі Тетяна Михайлівна
Чечетова-Терашвілі Тетяна Михайлівна

Заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету міської ради
Член виконавчого комітету Харківської міської ради


Народилась 10 липня 1979 року в місті Харків. Громадянка України.

Освіта вища.

У 2001 році закінчила з відзнакою факультет обліку та аудиту, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, навчалася в аспірантурі, у 2006 році захистила кандидатську дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. 

У 2003 році отримала кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з матеріальної форми, у 2005 році–  з експертної грошової оцінки земельних ділянок та з оцінки об’єктів у нематеріальній форми. 

У 2011 році пройшла курс навчання у Коледжі державної служби Сінгапуру.

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри економічного аналізу Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

У 2016 році з відзнакою закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здобула ступінь магістра, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «державне управління» і здобула кваліфікацію «Магістр державного управління». 

У 2019 році захистила докторську дисертацію та отримала науковий ступінь доктора економічних наук.

Автор понад 85 наукових статей, 8 монографій, 3 підручників в економічної галузі.

Трудова діяльність:

З 2001 року працювала на посаді економіста фінансового відділу приватного підприємства «Базальт».

З 2001 по 2003 рік – заступник декана факультету «Облік та аудит» Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця (на загальних засадах).

З 2003 року – засновник, заступник директора та провідний експерт – оцінювач товариства з обмеженою відповідальністю «Незалежна профгрупа», основною діяльністю якого є незалежна оцінка майна, майнових прав та професійна оціночна діяльність.

З 2005 по 2009 рік – викладач кафедри оподаткування Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

З 2009 року – доцент кафедри економічного аналізу та перший заступник декана факультету «Облік і аудит» Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

З 2010 року – помічник – консультант народного депутата України VI  скликання.

З 2010 року по цей час працює у Харківській міській раді на посадах:

заступник начальника управління підприємництва та споживчого ринку – начальник відділу дозвільних процедур Департаменту економіки та комунального майна; заступник директора Департаменту – начальником управління підприємництва Департаменту підприємництва та споживчого ринку; заступник директора Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради; заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

З 2010 року займалася питаннями адміністративної реформи, вдосконалення надання публічних послуг владою, організацією діяльності Єдиного дозвільного центру  м. Харкова, Центру надання адміністративних послуг.

Депутат Харківської міської ради VI скликання.

Член постійної комісії з промисловості, економічного розвитку та власності Харківської міської ради.

У 2013 році нагороджена Почесною грамотою Харківської міської ради.

Безпартійна.

Заміжня. Виховує двох дітей.


Декларація про майно, доходи та зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік