Харківською міською радою затверджено Положення про оренду землі в м. Харкові
02/07/2019 12:27
Харківською міською радою затверджено  Положення про оренду землі в м. Харкові На засіданні 26 сесії Харківської міської ради 7 скликання, що відбулося 17.04.2019, було розглянуто та прийнято рішення «Про затвердження Положення про оренду землі в м. Харкові» № 1554/19

Затвердження Харківською міською радою Положення про оренду землі
в м. Харкові є важливим кроком у напрямку досягнення прозорості при оформлені договорів оренди землі, а також мало на меті приведення у відповідність до вимог чинного законодавства процедур оформлення договорів оренди землі в м. Харкові.

Положення про оренду землі в м. Харкові спрямоване на регламентування правовідносини між Харківською міською радою та заінтересованими суб’єктами, які виявили бажання отримати в користування земельну ділянку комунальної власності територіальної громади м. Харкова, визначає чітку процедуру погодження підготовлених документів, єдиний порядок передачі земельної ділянки в оренду, зміни, припинення і поновлення договору оренди землі, справляння орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади м. Харкова.

Особа, зацікавлена в одержанні у користування земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м. Харкова, має право звернутися до Харківської міської ради, шляхом подання на ім’я міського голови в порядку, визначеному законодавством, відповідну заяву про затвердження документації із землеустрою та/або надання земельної ділянки в оренду.

До заяви про затвердження проекту землеустрою та/або надання земельної ділянки в оренду особа має додати такі документи:

- витяг з Державного земельного кадастру (оригінал).

- витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (оригінал).

- акт обстеження земельної ділянки, складений уповноваженим виконавчим органом Харківської міської ради (оригінал).

- документація із землеустрою у випадках, визначених чинним законодавством (завірена розробником копія).

Положенням про оренду землі в м. Харкові затверджено типовий договір оренди землі, бланки заяв про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду, про надання земельної ділянки в оренду, про продовження (поновлення) договору оренди землі, про дострокове розірвання договору оренди землі.

Ухвалення цього рішення спрямоване на забезпечення спрощення процедури отримання в оренду зацікавленими особами земель комунальної власності територіальної громади м. Харкова, створення передумов для систематичного поповнення міського бюджету через внесення орендодавцями орендної плати за землю, створення механізму контролю за виконанням орендодавцями своїх обов'язків перед територіальною громадою м. Харкова.

Ознайомитись з текстом рішення Харківської міської ради від 17.04.2019
№ 1554/19 «Про затвердження Положення про оренду землі в м. Харкові» можна на сторінці інформаційної системи «Єдиний міський реєстр актів Харківської міської ради, міського голови та виконавчих органів ради» (https://doc.city.kharkov.ua/).
Друкувати
Новини по темі:

Записей не найдено.