Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту

Переглянути більшу мапу

Адреса: м. Харків, ст.м. «Університет», вул. Сумська, 64, 6-й пов., к. 206

Тел./ факс: 760-75-81

e-mail: dep_molod@city.kharkov.ua

Сайт: http://sportevents.kharkiv.ua/ua/Завдання департаменту:

- Координація та сприяння діяльності підприємств, закладів, установ та організацій міста Харкова, усіх форм власності, з питань сім'ї, молоді, тендерної рівності, протидії торгівлі людьми, організації оздоровлення та відпочинку дітей, фізичної культури та спорту.

- Виділення пріоритетних напрямів діяльності в м. Харкові з питань сім'ї, молоді, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії торгівлі людьми, організації оздоровлення та відпочинку дітей, фізичної культури та спорту, інвестиційної діяльності та іміджевих проектів, всебічна підтримка таких напрямів.

- Надання пропозицій щодо створення та підтримки підприємств, закладів, установ та організацій, діяльність яких спрямована на розвиток вищезазначених сфер.

- Сприяння забезпеченню фінансування підприємств, закладів, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста, які діють з питань сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту в інтересах територіальної громади м. Харкова, та сприяння розвитку здорового способу життя.

- Забезпечення взаємодії підприємств, закладів, установ та організацій щодо зазначених питань з органами державної влади, профспілками, іншими недержавними та громадськими організаціями, недопущення та врегулювання напружених та конфліктних ситуацій.

- Участь у формуванні та реалізації кадрової політики в інтересах територіальної громади міста з питань сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту.

- Сприяння матеріально-технічному забезпеченню підприємств, закладів, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Харкова з питань сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту.

- Сприяння нормативній та програмній підтримці підприємств, закладів, установ та організацій вищезазначених сфер у межах своєї компетенції.

- Розробка та впровадження з урахуванням комплексу маркетингових досліджень масштабних спортивних подій, спрямованих на формування іміджу міста на національному та міжнародному рівнях.

- Просування масштабних спортивних подій, які проводяться на території міста Харкова, в мережі Інтернет, у регіональних, всеукраїнських та зарубіжних засобах масової інформації.

- Пошук та підготовка заявок від міста Харкова на право проведення масштабних спортивних подій та супутніх проектів.

- Сприяння розвитку інфраструктури міста Харкова для реалізації масштабних спортивних подій.

- Забезпечення трансляції масштабних спортивних подій на регіональних та всеукраїнських телеканалах.

- Пошук потенційних спонсорів, грантів міжнародних організацій для реалізації спортивних проектів.

Проведення масштабних спортивних подій міжнародного та всеукраїнського рівнів.

- Створення сприятливих умов для формування та забезпечення на практиці комплексного та єдиного підходу до здійснення Харківською міською радою інвестиційної діяльності, а також проведення роботи із залучення до економіки міста фінансових, інвестиційних, кредитних ресурсів та ресурсів, що надходять на безоплатній і безповоротній основі, для досягнення соціального ефекту та стійкого соціально-економічного розвитку в інтересах територіальної громади міста Харкова.

- Підвищення іміджевої привабливості міста як в Україні, так і в міжнародному співтоваристві в межах повноважень і способом, передбаченими законодавством України, нормативно-правовими актами та цим Положенням.

- Пошук, розробка та сприяння впровадженню з урахуванням маркетингових досліджень іміджевих проектів, спрямованих на формування іміджу міста.

- Покращення кредитного рейтингу міста міжнародними рейтинговими агентствами шляхом впровадження іміджевих проектів національного та міжнародного рівнів.

- Департамент при виконанні покладених на нього функцій взаємодіє з органами виконавчої влади, з адміністраціями районів Харківської міської ради, депутатами, постійними комісіями, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, департаментами та іншими виконавчими органами Харківської міської ради, центральними органами, підприємствами, установами, організаціями, об'єднаннями громадян.


Керівництво Департаменту:

Власенко Олександр Дмитрович, директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, 760-70-67, 760-75-81, майдан Конституції, 7, к. 34

Чубаров Олексій Сергійович, заступник директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, 760-70-67, 760-75-81, майдан Конституції, 7, к. 11

Курашов Костянтин Михайлович, заступник директора Департаменту – начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, 725-20-70, вул. Сумська, 64, к. 204

Помазан Аліна Петрівна, заступник директора Департаменту – начальник Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, 725-20-77, майдан Свободи 5, «Держпром», 6 під’їзд, 6 поверх, к. 75

Коваленко Віталій Олександрович, заступник директора Департаменту – начальник Управління менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, 760-75-83, майдан Конституції, 7, к. 11

Грецька-Миргородська Вікторія Вікторівна, заступник директора Департаменту – начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, 725-30-80, майдан Конституції, 7, к.9-А

 

Графік
проведення особистих прийомів громадян
керівним складом Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради на 2022 рік 

Прізвище, ім’я,
по батькові

Посада

Дні

прийому

Час проведення

Місце проведення прийому

Адреса

Власенко Олександр Дмитрович

Директор Департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту Харківської міської ради

1-й понеділок та

4-й понеділок

щомісяця

10.00–12.00

каб. 34 (3-й поверх)

м-н Конституції, 7

Чубаров

Олексій
Сергійович

Заступник директора Департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту Харківської міської ради

2-й понеділок та

2-й четвер

щомісяця

11.00–12.00

каб. 11 (1-й поверх)

м-н Конституції, 7

Курашов

Костянтин Михайлович

Заступник директора Департаменту – начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради

1-й вівторок та

3-й вівторок

щомісяця

14.00–17.00

каб. 204 (6 поверх)

вул. Сумська, 64

Помазан

Аліна
Петрівна

Заступник директора Департаменту – начальник Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради

2-й вівторок та

4-й вівторок

щомісяця

14.00–16.00

каб. 74 (6 поверх)

м-н Свободи, 5
(Держпром, 6 під’їзд,
ліве крило)

Коваленко

Віталій Олександрович

Заступник директора Департаменту – начальник Управління менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради

1-й вівторок та

4-а п’ятниця

щомісяця

11.00–12.00

каб. 11 (1-й поверх)

м-н Конституції, 7

Грецька-Миргородська Вікторія

Вікторівна

Заступник директора Департаменту – начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради

2-а середа та

остання середа щомісяця

11.00–12.00

каб. 9-А (1-й поверх)

м-н Конституції, 7

 Департамент працює за правилами внутрішнього трудового розпорядку для працівників виконавчих органів Харківської міської ради,  що їх 16.07.2018 затвердив міський голова. Для працівників встановлений п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними (субота, неділя). Початок роботи о 8:00, перерва на обід з 12:00 до 12:45. Закінчення роботи о 17:00 (у п'ятницю о 15:45). 

Відкритий конкурс

Друкувати