Бобейко Алла Євгенівна
Бобейко Алла Євгенівна

Народилася 29 травня 1951 року в м. Харкові. Громадянка України.

Освіта вища.

У 1974 році закінчила Харківський медичний інститут із відзнакою. Після закінчення навчання працювала лікарем-невропатологом в амбулаторії та в клінічній лікарні № 17 медсанчастини заводу ім. Малишева м. Харкова.

У 1986 році за результатами конкурсу була призначена на посаду завідувача Комінтернівського районного відділу охорони здоров'я м. Харкова. У зв'язку з реорганізацією в системі управління працювала головним лікарем Центральної районної лікарні, головним лікарем-директором Територіального медичного об'єднання Комінтернівського району м. Харкова.

З 1995 р. – головний лікар комунального закладу охорони здоров'я «Харківська міська клінічна лікарня № 13», з липня 2018 р. – головний лікар КНП «Міська клінічна лікарня № 13» Харківської міської ради. За час роботи на посаді головного лікаря медичний заклад, як центр надання пульмонологічної допомоги населенню міста, продовжує подальший розвиток. Відкрито нові відділення, на базі лікарні створено два міські центри з надання спеціалізованої медичної допомоги.  У результаті проведеної роботи лікарні присвоєно першу акредитаційну категорію, надано статус клінічного лікувально-профілактичного закладу.

Має вищу кваліфікаційну категорію лікаря з організації охорони здоров'я та за фахом лікаря-психотерапевта, а також друкарські роботи та раціоналізаторські розробки.

Бере активну участь у розробці міських медико-соціальних програм, що вирішують питання забезпечення харків`ян високовартісними медичними препаратами за життєвими  показаннями,  працює  над  проектами  соціального партнерства міської влади з громадськими та волонтерськими організаціями, а також над підготовкою пропозицій щодо удосконалення чинної законодавчої бази у сфері охорони здоров`я.

Присвоєно Почесне звання «Заслужений лікар України». Нагороджена орденом Княгині Ольги III ступеня, почесними відзнаками «Слобожанська слава», «Ділова жінка року», почесними нагородами Союзу Чорнобиль України. 

Займається суспільно-політичною діяльністю. Була обрана депутатом Харківської міської ради 2, 3, 4 та 6 скликань. Тричі обиралася головою постійної комісії Харківської міської ради з соціального захисту та охорони здоров'я, в 6 скликанні – заступником голови постійної комісії.

У  2015  році  обрана   депутатом  Харківської  міської  ради 7 скликання. Голова постійної комісії Харківської міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров'я.

Безпартійна.

 

Член депутатської фракції Харківської міської ради 7 скликання «Опозиційний блок «Довіряй Ділам».

 

Громадська приймальня депутата:
контактні адреса та телефон: mlik_13@ukr.net, 057 764 72 81

 

Адреса 

День прийому

Час прийому

вул. Костичева, 9

к.т. 764 72 81

1-й та 3-й

вівторок місяця

 

16:00-18:00