Трамваї
Перелік міських трамвайних маршрутів станом на 01.10.2020 року |
№ м-та | Шлях слідування | Інтервал руху, хв | Режим роботи | |||||||||||
по робочих днях | по вихідних днях | по робочих днях | по вихідних днях | |||||||||||
в години "пік" | в денний час | після 20-ї години | 1 зміна | 2 зміна | початок | кінець | початок | кінець | ||||||
А | В | А | В | А | В | А | В | |||||||
1 | РК"Південний вокзал" - вул.Є.Котляра - вул.Велика Панасівська - РК"Іванівка" | 10 | 15 | 30 | суб: 30 неділя: нема | 5:43 | 5:58 | 20:09 20:38д | 20:23 | 6:12 6:12 | 6:27 6:27 | суб.-17:20 17:47д нед.-13:45 14:14д | суб.- 17:34 нед.- 13:59 | |
3 | РК"Новожанове" - вул.Москалівська - вул.Гольдбергівська - пров.Рибасівський - вул.Греківська - вул.Університетська - м-н Сергіївський - вул. Полтавський Шлях - РК"Залютине" | 7 | 7-8 | 9 | 10 | 10 | 5:24 | 5:31 | 21:53 | 22:36 | 5:45 | 6:03 | 21:49 | 22:32 |
5 | РК "Південний вокзал" - вул.Є.Котляра - вул.Полтавський шлях - м-н Сергіївський - м-н Павлівський- м-н Конституції - просп.Московський - м-н Захисників України - вул.Молочна - вул.Плеханівська - вул.Морозова - просп.Героїв Сталінграда - РК "вул.Одеська" | 11-14 | 11-14 | 14-16 | 15-20 | 15-20 | 5:54 | 5:45 | 21:42 22:55д | 22:01 22:34д | 6:01 | 6:17 | 21:34 22:25д | 21:32 22:25д |
6 | РК"Південний вокзал" - вул. Є.Котляра - вул.Полтавський Шлях - м-н Сергіївський - м-н Павлівський-м-н Конституції -просп. Московський - вул. Академіка Павлова - пров.Салтівський - Салтівське шосе - РК"602м/р" | 9 | 9 | 11 | 11 | 14 | 5:25 | 5:50 | 22:03 23:15д | 22:25 22:53д | 5:31 | 5:51 | 21:55 23:06д | 22:16 22:45д |
7 | РК"Новоселівка" - вул.М.Бажана - вул. Москалівська - вул.Конєва - вул. Полтавський Шлях - РК"Південний вокзал" | 16 | 16 | 24 | 24 | 24 | 5:57 | 6:20 | 21:40 22:22д | 22:01 | 5:57 | 6:20 | 21:40 22:22д | 22:01 |
8 | РК"602м/р" - Салтівське шосе - пров.Салтівський - вул.Академіка Павлова - просп. Московський - м-н Захисників України - вул. Молочна - вул. Плеханівська - вул. Морозова - просп.Героїв Сталінграду - РК"вул.Одеська" | 11 | 11 | 13 | 18 | 6:00 | 6:43 | 17:17 19:19д | 18:18 | 6:17 | 6:49 | 17:24 19:26д | 18:25 | |
12 | РК"Південний вокзал" - вул. Е.Котляра - вул. Велика Панасівська - пров. Лосівський - пров. Пискунівський - Рогатинський проїзд - вул. Клочківська - просп.Незалежності - вул.Трінклєра - вул. Маяковського - вул. Мироносицька - м-н Першого Травня - вул.Сумська - Білгородське шосе - РК"Лісопарк" | 21 | 21 | 21 | 21 | 533 | 614 | 16:53 18:14д | 1734 | 549 | 626 | 17:20 18:42д | 18:01 | |
16 | РК"Салтівське" - просп.Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул. Шевченка - вул. Віринська - Семиградський в'їзд - вул.Академіка Павлова -вул.Героїв Праці - просп.Тракторобудівників - РК"Салтівське" | 20 | 20 | 20 | 20 | 5:46 | 6:17 Гідро-парк | 17:27 18:49д | 17:56 Гідро-парк | суб.-5:46 нед.-6:09 | суб.-6:16 нед.-6:40 Гідро-парк | суб.-16:33 17:54д нед.- 17:16 18:37д | суб.-17:02 нед.- 17:45 Гідро-парк | |
16А | РК"Салтівське" - просп.Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул.Академіка Павлова - Семиградський в'їзд - вул.Віринська - вул. Шевченка - вул.Героїв Праці - просп.Тракторобудівників - РК"Салтівське" | 20 | 20 | 20 | 20 | 5:53 | 6:45 Гідро-парк | 17:44 19:04д | 18:34 Гідро-парк | суб.-5:55 нед.-6:32 | суб.-6:45 нед.-7:22 Гідро-парк | суб.-16:48 18:10д нед.-17:33 18:53д | суб.-17:40 нед.-18:23 Гідро-парк | |
20 | РК"Південний вокзал" - вул. Е.Котляра - вул. Велика Панасівська - пров. Лосівський - пров. Пискунівський - Рогатинський проїзд - вул. Клочківська - просп. Перемоги - РК"просп.Перемоги" | 7 | 7 | 11 | 6-7 | 8 | 5:19 | 5:42 | 22:14 22:50д | 22:06 22:59д | 5:18 | 5:47 | 22:00 22:44д | 21:59 22:47д |
23 | РК"Салтівське" - просп.Тракторобудівників - просп.Московський - РК"Південно-Східне" | 11 | 12 | 10-14 | 11 | 11 | 4:54 | 5:46 | 22:08 | 23:01 | 4:52 | 5:42 | суб. 21:58 нед 22:01 | суб. 22:51 нед 22:55 |
26 | години пік: | 11 | 12 | 15 | 13 | 16 | 5:59 | 5:40 | 21:26 23:10д | до Горп 21:36 доГидр21:59 22:54д | 5:53 | 5:49 | суб. 21:29 23:10д нед 21:19 23:08д | суб. 21:43 22:58днед 21:42 22:47д |
РК"Лісопарк"- Білгородське шосе - вул. Сумська - м-н Першого Травня - вул. Весніна - Журавлівський узвіз - вул.Матюшенка - вул. Шевченка - вул. Героїв Праці - просп.Тракторобудівників - просп.Московський - РК"Південно - Східне"; | ||||||||||||||
час між годинами пік: | ||||||||||||||
РК"Парк ім.Горького" - м-н Першого Травня - вул. Весніна - Журавлівський узвіз - вул.Матюшенка - вул.Шевченка - вул.Героів Праці - просп.Тракторобудівників - просп.Московский - РК"Південно - Східне" | ||||||||||||||
27 | РК"Салтівське" - просп.Тракторобудівників - вул. Героїв Праці - вул.Академіка Павлова -просп. Московський - м-н Захисників України - вул.Молочна - вул. Гольдбергівська - вул.Москалівська - РК"Новожанове" | 6 | 7 | 8-9 | 7 | 11 | 5:00 | 5:34 | 23:19 | 23:25 | 5:07 | 5:39 | 23:10 | 23:19 |
РК - | розворотне коло |
А - | перший кінцевий пункт маршруту, зазначенний в графі "Шлях слідування" |
В - | другий кінцевий пункт маршруту, зазначенний в графі "Шлях слідування" |
Д - | трамвай прямує в депо |
Друкувати