Про внесення змін до рішення IX сесії Харківської міської ради XXIV скликання від 25.12.2002 року "Про затвердження Реєстру назв урбанонімів в м. Харкові"

ХАРЬКОВСКА МІСЬКА РАДА
ХАРЬКОВСКОЇ ОБЛАСТІ
XV СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
От 2003-08-08 г. №

З метою відновлення історико-культурно середовища м. Харкова, уточнення назви вулиці Родникової (Московський район), враховуючи запит депутата Харківської міської ради Вировця І.І., рекомендації міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, на підставі ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись ст.59 зазначеного Закону та ст.29 Статуту територіальної громади міста Харкова, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення IX сесії Харківської міської ради XXIV скликання від 25.12.2002 року "Про затвердження Реєстру назв урбанонімів в м. Харкові", а саме:

1.1. Встановити для вулиці, проектна назва якої "улица Родниковая" на житловому масиві Північної Салтівки Московського району, назву - "вулиця Родникова" (українською мовою) та "улица Родниковая" (російською мовою).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з освіти, справ молоді та гуманітарних питань та на секретаря Харківської міської ради Воронова М.М.

Міський головаВ.Шумілкін

Друкувати