Про наділення повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей»

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2020-04-22 р. № 243


На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 2 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», пункту 2 частини 1 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, підпункту 2 пункту б статті 30, підпункту 2 пункту б частини першої статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею  59 Закону України «Про місцеве самоврядування» в Україні, виконавчий комітет Харківської міської ради
 

ВИРІШИВ:
 

1. Затвердити перелік посадових осіб Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території міста Харкова (додаток 1).

2. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Індустріального району міста Харкова (додаток 2).

3. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Московського району міста Харкова (додаток 3).

4. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Немишлянського району міста Харкова (додаток 4).

5. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Новобаварського району міста Харкова (додаток 5).

6. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Основ’янського району міста Харкова (додаток 6).

7. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Слобідського району міста Харкова (додаток 7).

8. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Холодногірського району міста Харкова (додаток 8).

9. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Шевченківського району міста Харкова (додаток 9).

10. Затвердити перелік посадових осіб, які наділяються повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на території Київського району міста Харкова (додаток 10).

11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Руденка А.І.
  
 

Міський голова                                                                          Г.А. КЕРНЕС


Пакет документів (завантажити)
Друкувати