Тичков Едуард Олексійович
Тичков Едуард Олексійович

Народився 16 грудня 1975 року в місті Люботині Харківської області в родині службовців.

Українець, громадянин України.

З 1982 року до 1992 року навчався в середній школі № 14 міста Харкова, де одержав атестат про середню освіту.

З 1992 року до 1997 року навчався в Харківському гуманітарному інституті «Народна українська академія» на факультеті бізнесу – управління, де одержав диплом спеціаліста за спеціальністю «Економіка підприємства» (спеціалізація – маркетинг і торгове право, економіст з поглибленою правовою підготовкою).

З 2013 року до 2018 року навчався в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, де отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Право», професійна кваліфікація – юрист.

Трудову діяльність розпочав у 1992 році. Має загальний трудовий стаж 27 років.

З 03  липня 1992 р. по 01 вересня 1992 р. – ТОВ «АККО», токар 2 розряду в цеху поршнів.

З 14  вересня 1992 р. по 30 червня 1997 р. – Харківський гуманітарний інститут «Народна українська академія», студент.

З 01 липня 1997 р. по 01 квітня 1998 р. – Колективне підприємство – Фірма «Сайєнс–інжинірінг», інженер з постачання комерційного відділу.

З 02 квітня 1998 р. по 01 січня 2001 р. – Акціонерне товариство закритого типу «ХАРКІВАГРОСНАБСБУТ», заступник директора з комерції.

З 01  червня 2001 р.  по 01  червня 2004 р. – товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕКТРОМАШ-М», заступник директора з фінансових питань.

З 02  червня 2004 р. по  08 липня 2013 р. – товариство з обмеженою відповідальністю «АВАНТА – інвест», директор.

З 20  жовтня 2016 р. по 26 листопада 2020 р. – товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРОПАРТНЕР КОМПАНІ», директор.

З 2002 року  до сьогодні здійснює підприємницьку діяльність як фізична особа – підприємець.

Громадська діяльність:

2002–2006 роки – депутат Дзержинської районної у місті Харкові ради.

З 2019 року член політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

У 2020 році обрано депутатом Харківської міської ради 8 скликання від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Заступник голови постійної комісії Харківської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Член депутатської фракції Харківської міської ради 8 скликання «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Одружений. Батько чотирьох дітей.

 

Громадська приймальня депутата

Адреса

День прийому

Час прийому

61058, м. Харків, Шевченківський р-н,
вул. Чичибабіна, 9

к.т. 063 661 82 34

2-й вівторок місяця

16:00–19:00

 

Електронна пошта: opzg.kharkiv2020@gmail.com

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes